czwartek, 5 kwietnia 2012

8.Timotei-perfekcyjne loki. ale czy aby napewno?


Jako iż szampon Nivea nie spełnił moich oczekiwań w 100 % zaczęłam szukać innego do moich kręconych włosów i tak o to trafiłam na Timotei perfekcyjne lokiWiem jak trudno jest dostać dobry kosmetyk do kręconych włosów i nawet jeśli byśmy stawały na głowie to one i tak będę się układać i  puszyć po swojemu:P
Jeśli chodzi o ten szampon to jakoś nie widzę różnicy w działaniu pomiędzy nim a Nivea. Za to Timotei dostaje mega wielkiego plusa za zapach:) Uwielbiam słodkie aczkolwiek nie drażniące zapachy.


Jest gęsty i wydajny nie potrzeba go dużo żeby się pienił. Ja zawszę myje włosy dwa razy tzn. szampon potem spłukuje, znów szampon, spłukuje i nakładam odzywkę i oczywiście spłukuje. Używam go przez miesiąc, niestety  butelka uniemożliwia sprawdzenia ile go tam jeszcze zostało ale tak na oko to wydaje mi się że połowa butelki jest na pewno.  Cena? Zależy od sklepu. Ja to opakowanie kupiłam za 5.99 w Tesco Wiem że czasami są promocje i na 6.99 można kupić 400 ml.

Ogólnie nie jest to "ten jedyny", będę szukać dalej mojego ideału. Gdyż włosy jak się puszyły tak się puszą i każdy kosmyk robi to co chce:P A może Wy posiadaczki kręconych włosów macie swoich faworytów? Chętnie poznam i przetestuje na własnej skórze (a raczej własnych włosach:P)Zaczełam zapisywać swoje wydatki na kosmetyki ciekawe po jakim czasie mnie one przerażą:P

1 komentarz:

  1. Unikam tej firmy, kiedyś kupiłam szampon i raz umyłam włosy i stał się szok stały się jak mokra wata bez tony odżywki nie można było ich rozczesać. Ale wiadomo każdy włos jest inny.

    OdpowiedzUsuń