wtorek, 9 października 2012

18. Perfecta. Peeling do rak

Ostatnio zakupiłam w super-pharm peeling do rąk Perfecty. Nie używam takich specjałów i był to mój pierwszy peeling do rąk, zawsze używam peelingów do ciała bo nie widzę różnicy.

 Opakowanie przyjemne dla oka. Z odkręcaną zakrętką. ja osobiście wole takie które są razem z opakowaniem, gdyż często te odkręcane uciekają mi z rąk.

To co jest nam obiecane:


Konsystencja gęsta. Jak dla mnie idealna, nie ma problemu z wyciśnięciem, jednak obawiam się że pod koniec może sporo peelingu zostać na ściankach.


Zapach dla mnie bardziej pachnie jakimś kwiatem ale trudno mi określić jakim. Cóż, ale orzecha to ja bym tam w zapachu nie szukała.

Peeling jest cukrowy. Z naprawdę sporymi drobinkami. Jeśli ktoś ma wrażliwą skórę to nie polecam.

Faktycznie wygładza. Skóra jest gładka ale szczerze to nie widzę zbytniej różnicy pomiędzy tym peelingiem a takim który używam do ciała. Dla mnie i tak pierwsze skrzypce jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni grają kremy.

Cena : 6, 39 zł na promocji w super-pharm. I w sumie tylko tam go widziałam.
A i testowany dermatologicznie. 

4 komentarze:

 1. muszę poszukać w Rossmannie i Naturze bo chętnie bym go kupiła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam cukrowy peeling z Eveline i jest słaby, kupuje w Rossmannie jakiś najtańszy No. 36 czy jakoś tak. Co prawda jest do stóp, ale zawsze machne jeszcze rączki i jest dla mnie idealny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja peelinuję jednym ciało i dłonie więc nie kupuję specjalnego osobnego :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama powinnam się wreszcie zaopatrzyć w jakiś peeling do rąk:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń